środa, 4 stycznia 2012

Kosmetyczności - Alternatywa dla pękających lakierów...

Jeszcze niedawno hitem sezonu dla dziewcząt lubiących nowatorskie pomysły na pazurkach, były tzw. pękacze, lakiery dające efekt łatek, popękanego lakieru na paznokciach. Dziś zaś chciałam przedstawić coś zupełnie nowego, według mniej jeszcze ciekawszego.
Lakiery MAGNETIC Nail Lacquer od GOLDEN ROSE to zupełna nowość, którą odkryłam dzięki M. :*
W Polsce mamy dostęp do dziewięciu kolorów:


* Zdjęcie robione telefonem, stąd słabasza jakość.
Ja swój odcień wybrałam w kolorze 03.

W pudełeczku znajduje się pełnowymiarowy, specjalny lakier oraz magnetyczna płytka, dzięki czemu możemy wyczarować trzy różne wzorki.


Jeśli chodzi o uzyskanie precyzyjnego efektu trzeba działać szybko. Ja dopiero się uczę, toteż efekt nie jest w pełni profesjonalny. Ale zacznijmy od początku...
1. Nakładamy na płytkę paznokcia, dość szybkimi ruchami warstwę lakieru (uprzednio można zastosować base coat, w niczym to nie wadzi, a efekt jest taki jak bez) - wszystko musi dziać się w błyskawicznym tempie!


2. Po zaaplikowaniu lakieru szybko bierzemy magnetyczną płytkę, wybieramy interesujący Nas wzorek i przykładamy ją do płytki pomalowanego paznokcia w odległości 3 mm, na 4-5 sekund.
Trzeba robić to baaardzo szybko, ale jednocześnie ostrożnie, bo mnie nie raz zdarzyło się dotknąć płytką paznokcia, co odbiło się na płytce, jak i na magnesie, przez co całą "operację" musiałam przeprowadzać od początku.

3. Rezultat widać na fotkach - wydaję mi się, że wygląda to o wiele lepiej, niżeli pękacze. Lakiery zawierają drobinki, toteż sprawdzą się w tegorocznym karnawale. Jeśli tylko ma się cierpliwość do takich rzeczy, to serdecznie polecam!
Acha, cena wacha się od 12,90 (tyle zapłaciłam ja) do 17,00 zł. Niektórzy sprzedawcy sprzedają osobno (O ZGROZO!) magnetyczne płytki, dlatego trzeba być czujnym.Przy okazji zakupów nabyłam także dwa lakiery Golden Rose z serii MATTE, ale o tym innym razem:)
Mam nadzieję, że mój post będzie dla kogoś pomocny:)

Gorąco polecam !

Em.

4 komentarze:

  1. Pierwszy raz widzę, ale chyba się skuszę na takie cudo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie widziałam czegoś takiego, ale wygląda bardzo fajnie:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gorąco polecam:) niewielka kasa, a to zawsze coś oryginalnego:))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, pamiętaj, że nie przejdę wobec niego obojętnie. Jeśli prowadzisz bloga na pewno Cię prędzej czy później odwiedzę.
Jeśli jednak chcesz zostawić tu reklamę, czy inny spam, to wiedz, że nie ujdzie Ci to na sucho! ;)
M.