wtorek, 20 marca 2012

Akcja reanimacja - BIOTEBAL 5 - po miesiącu

Dziś łyknęłam 30 tabletkę wspominanego jakiś czas temu wspomagacza uzupełniającego niedobory biotyny w Naszych organizmach.

 

Oczywiście zaopatrzyłam się w kolejne opakowanie (dla łodzianek mogę podać namiary apteki, w której w/w tabsy można nabyć za 25.99 zł), bo podobno rzeczywiste, odczuwalne wrażenia można zauważyć po min. 2 miesiącach stosowania.

 ***

Zanurzając się głębiej w lekturę ulotki wyczytałam, iż NIEDOBÓR BIOTYNY może powodować:

- "zapalenia skóry zlokalizowanej wokół oczu, nosa, ust,
- zapalenie spojówek,
- zaburzenie wzrostu paznokci i włosów oraz ich nadmierną łamliwość,
-  zaburzenia przemiany tłuszczów.

Biotyna wspomaga procesy powstawania kreatyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan".

Ponieważ cierpiałam na chroniczne wypadanie, plątanie się włosów musiałam zacząć działać - nie chciały skubane rosnąć i współpracować, to niech teraz karmią się biotyną.

***

Co zauważyłam po 30 dniach?

Odnoszę wrażenie, że włosy rzeczywiście zaczęły odżywać. Mojej łazienki nie zdobi już dywan z ludzkich włosów, mimo, że wcześniej spokojnie mogłam sobie taki wydziergać. Nie mogę powiedzieć, że włosy w ogóle nie wypadają, (nie liczę na cuda po miesiącu) ale spokojnie mogę stwierdzić, iż widać poprawę o 50-60%. Być może przyczyniło się do tego także skrócenie mej czupryny o parę centymetrów, być może poprzez zlikwidowanie rozdwojonych, puszących się końcówek pobudziłam do działania "zaspane" włosowe cebulki.


Patrząc także na zdjęcie powyżej, a także dotykając włosów, wydaję mi się, że one, yyy... przytyły:) nie wiem, jak dogłębniej to określić, ale wnioskuję, że nabrały objętości, być może dlatego, że nie wypadają już w tak makabrycznej ilości, jak jeszcze miesiąc temu.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na te tabletki, a tym bardziej, na efekty, jakie można uzyskać, przy systematycznym stosowaniu. Od jutra kolejny miesiąc z BIOTEBALem i zapewne za 30 dni zdam kolejne relacje.

Em.

4 komentarze:

 1. ooo świetne efekty, ja stosuje 3 dzien biotebalu, rowniez zamierza 2-3 miesiące, zobaczymy :)!

  OdpowiedzUsuń
 2. ja stosuje dopiero miesiąc i nie ukrywam, że juz jestem zadowolona! mam zamiar brać przez okres 6 miesiecy ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem, czy to aby nie za długo. lepiej chyba zrobić sobie przerwę i np. zafundować dwie sesje po 3 m-ce.

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, pamiętaj, że nie przejdę wobec niego obojętnie. Jeśli prowadzisz bloga na pewno Cię prędzej czy później odwiedzę.
Jeśli jednak chcesz zostawić tu reklamę, czy inny spam, to wiedz, że nie ujdzie Ci to na sucho! ;)
M.